| ツツツ a întrebat:

Heii, buna. Am o mica curiozitate. Prima este ce parere aveti despre aceasta melodie si a doua este ce credeti despre acest videoclip? Adica ce ati inteles voi din el. Astept opinii happy puppy dog eyes
Cel mai frumos are funda!

Răspuns Câştigător
| tvdfannumberone a răspuns:

Love triangle... happy Cam nesimtita fata. Dar melodia e misto, imi place. Sper ca te-am ajutat.happy

5 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Meloria ok
triunghi amoros... fata-maestru papusar big grin

Răspuns utilizator avertizat
| ツツツ explică:

Uitati linkul :)) ma scuzati.
http://www.youtube.com/watch?v=ZVwucgWf36g

| MaryaDelya a răspuns:

Melodia e okei si se potriveste cu acel videoclip.
Insa din acel videoclip am inteles numai NESIMTIRE din partea fetei...

| TheGirl76 a răspuns:

Buna happy
Am ascultat aceasta melodie si am si vizionat acel videoclip. Parerea mea despre melodie este un buna imi place :* Cat despre videoclip am inteles cam asa. Fata aceea a fost cu primul baiat iar apoi cu al doilea! Iar bine inteles ca ei doi erau prieteni acum na oh go on
Iar apoi ei incearca sa ii faca in ciuda ceva de genul acesta am inteles eu tongue