| GigglesToDay a întrebat:

Heii Buna de la vata care o punem in ureche ( nu o imping tare) pot sa-mi lovesc, ating, imping timpanul happy funda?

2 răspunsuri:
| SLyM a răspuns:

Normal ca nu. daca nu o "indesi" acolo. daca o pui asa. o impingi putin cat sa stea sa nu cada.nu patesti nimic...bafta

funda? happyhee hee

| croci12 a răspuns:

Timpanul e ca un balon... daca l`ai spart ai belit`owinkingeu nu cred ca iti poti lovi timpanul cu o vata de ureche laughing) daca era ceva de metal da, dar totusi e vatawinkingfunda?