| tz_6238 a întrebat:

Heii :)
Cam asa o sa arate noua noastra uniforma la liceu :.[ http://i27.tinypic.com/2wlvvrs.jpg ]. Cu ce as putea`o asorta? :* mersi :x

Răspuns Câştigător
| Ea_7898 a răspuns:

Pai poti sa pui o camasa mai colorata(mov, albastru, roz.etc), ciorapi lungi(deasupra genunchiului)... o bentita happy. ceva bratari mai colorate

3 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Cred ca orice merge. oricum accesorii albe si negre ar merge foarte bine.

| mY-MuM-OverMediCateS-m a răspuns:

Pai uniforma are daja si fusta si camasa si sacou, nu? O poti asorta ori cu balerini ori cu ghete...depinde de tinewinking

| tz_6238 explică:

... noi am cumparat doar fusta, sacoul, cravata si vesta. happy