| Elena_Liliana_1995 a întrebat:

Heii... ce cadou as putea să-i iau bif-ului meu? E prima dată când ne întâlnim si vreau să-i iau ceva cu valoare sentimentală. Nu ceasuri sau parfumuri... Îi plac mult cărțile, dar m-am gândit ai cred ca e cam aiurea să-i iau o carte. Vreau sa fie ceva simbolic si special. Ajutor va rog!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mi s epare o idee buna, nici macar nu va cunoasteti... de ce te grabesti, da-i timp relatiei, vedeti-va....ca s-ar putea s afugi manacand pamantul dupa prima intrevedere.

| WaterDrop a răspuns:

Un medalion in forma de carte, pe care atunci cand il deschide sa contina niste cuvinte speciale alese de tine.

| Xelon a răspuns:

Ce D-zeu mai inseamna si " Bif"?

| Ara997 a răspuns (pentru Xelon):

Asta astept sa aflu si eu.

| deeeaqq a răspuns (pentru Xelon):

Hai că te luminez eu...
Înseamnă "best internet friend".

| Xelon a răspuns (pentru deeeaqq):

Ok.
Pe viitor o sa țin minte, mersi de lămurire.

| Sara_Kallab_1982 a răspuns:

Daca ii plac cartile ai putea sa ii faci un cadou precum sa-i cumperi o carte precum harry potter sper ca am scris bine iar in ea sa ii pui mai multe fotografi precum daca aveti una cu voi doua daca nu poti sa ii pui o poza cu te iubesc iar pe spate sa-i spui nu stiu un fel de poezie dar scrisa de tine sa nu fie nici prea trista nici prea"fericita sa zic asa