| Bicaeusitutiera a întrebat:

Heii!kiss**Ce >faceti?:-Cum pot sa ma lipesc de un baiat cu 3 ani mai mare decat mine? e cam timid si e si super frumusel! el nu vrea sa se combine cu nimeni(l-a intrebat o fosta prietena de-a mea,pentru ca ii placea de el).el se uita la mine cand ne vedem si ma saluta!(noi ne cunoastem de mai demult,de la scoala),dar acum el e la liceu, eu intr-a 8-a.o data mi-a si zambit.cand e cu varul lui ma saluta si atunci si se uita dupa mine(stiu de la fetele cu care sunt in acel moment,o data cu una,o data cu alta).una tot imi zice:te place, fata! si tot asta cred si ..adica nu prea mai cred asta.si plus ce a zis fata aia,fosta mea prietena.l-am vazut joi, si tot de atunci ma gandesc intruna la el.nu pot sa mi-l scot din minte.credeti ca sunt indragostita? l-am si visat asta noapte.voi ce credeti? el are si alta religie,e brunet.dar asta nu conteaza.ce sa fac? vreau sfaturi? nu vreau in nici un caz sa incep eu relatia, el altfel si va crede ca sunt obsedata.si as vrea ca el sa inceapa sa ma intrebe si ce fac. si na.cum credeti ca l-as putea face sa imi vorbeasca? sa-i zambesc? offffffff. ajutati-ma, va rog!

3 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Cu super glue thinking

| ana5 a răspuns:

Pai vorbeste cu prietenele tale sa va intalniti cu totii undeva, adica sa vina si el si prieteni de-ai lui si de-ai tai si acolo sa incerci sa il bagi in seama si mai mult ca sigur va incepe si el sa vorbeasca.Mult succes

| DeyutzaDanutza a răspuns:

Pai, iti zic din proprie experineta, incearca sa iesi afara cu rpietenide-ai lui si fa glume pe-acolo.Si mie imi place de un baiat si am facut asa, iar acum e chiar simpatic si nah... E dragut cu mine, nu am zis ca deja stau cu el.