| Soare_Elena_1998 a întrebat:

Heii! Ce farse ati facut la profesori de 1 aprilie?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La matematica ne-a pacalit cu un extemporal, iar eu l-am pacalit ca l-am obligat sa-mi dea 10.

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Am scris mare pe usa ''Intrarea Interzisa Profesorilor''.

| NH4OH a răspuns:

Am copiat la biologie de-am rupt și profa nu și-a dat seama, nimic special.

| AndraAndraAndraIoanaIoanaIoana a răspuns:

Ne-am dus la fiecare ora(unul din noi) sa il intrebam pe prof/profa cum se zice : "muriti cu toti" sau "muriti cu totii", iar cand el spunea "muritii cu totii" cadeam toti pe unde apucam sau ne puneam pe banca...A FOST TARE! big grin
Sau am mai facut la germana una: eu am scris pe un biletel "Ce e cu talpa aia pe tavan?!" si am dat cuiva sa o trimita apoi fiecare din banca in banca pana ne-a prins profa, ne-a luat biletul si l-a citit...s-a uitat pe tavan si apoi a inceput sa se uite ciudat si noi ne prapadeam de ras laughing))

| FemeiaPisică a răspuns:

Am avut toată ziua ore cu directoarea, iar ea nu suportă glumele.