| Bixuuuuuu a întrebat:

Heii! Cred ca toata lumea are facebook..si vreau sa va intreb ceva! Din greseala am blocat un prieten pe facebook si acum nu stiu cum sa fac sa il am din nou..ca daca il caut nu-l gasesc straight face..cum fac?

Răspuns Câştigător
| Anonim175 a răspuns:

Dai click acolo unde dai cand te deconectezi, si dai click pe SETARI DE CONFIDENTIALITATE, si jos de tot scrie PERSOANE SI APLICATII BLOCATE, dai click pe ADMINISTREAZA BLOCARILE, acolo scrie blocare utilizator si mai jos numele persoanei si langa DEBLOCARE. happy. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin. fundita? puppy dog eyes