| zBub a întrebat:

Heii! Credeti ca ar fi bine sa ai un prieten[iubit]de la 13 ani? dar sa nu faci sex sau dragoste cu el laughing doar sa te saruti...

14 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Bun eu am 13 ani sh am laughing am avut de la 12 si sora mea aia mik are 10 ani si are ggik deci da happy

| Ded a răspuns:

Daca se limiteaza doar la sarut e ok :* desi pentru cei mari li s-ar parea prea devreme... dar dragostea nu are varsta smug!

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Nu e ceva asa de grav doar ca ar trebui sa faci lucruri permise varstei tale, exclus dragoste.sex alte chestii.nu-ti distruge copilaria, o sa ai tot timpul sa o faci.eu ma bucur ca sunt copil si as vrea sa raman mereu asahappyIar sarutul nu e o chestie atat de grava.dar totusi nici in exces.

| Angelique a răspuns:

Da,ar fi bine...multe fete au iubit de la varsta aceeawinking

| Bijou a răspuns:

Da

| Elena3_7266 a răspuns:

Salut.de ce si nu. mai multa experienta o sati acumulezi.si e normal ca la 13 ani sa nu faci sex esti prea mica si pentru sanatate ta nu e bine deoarece esti inca in dezvoltare. Sfatul meu e sa incerci doar daca zici ca e numai cu sarutatu, SUCCES.

| BeatriceBeebe a răspuns:

Pai.cam da.straight face...totusi ai 13 ani si daca nu esti dezvoltata destul si faci dragoste s-ar putea sa nu mai poti face copii in viitor( o priena de-a mea a incercat si crede-ma ca nu e prea binehee hee oricum.e viata ta.fa cum vreiwinking

| Maela a răspuns:

Logik...hei 13 varsta "copilariei"

| AndrewThinks a răspuns:

In ziua de azi nu prea exista tineri respectiv copii care sa se iubeasca cu adevarat e o chestiune legata de cat de : cool, smecher, etc. e respectivul daca e cu respectiva. Daca intrebi asta ori iti place de cineva ori esti cu cineva dar daca chiar va iubiti da e bine dar poate sa spuna ca te place si din alte motive, daca arati ma bine si vrea decat asta nu si sa te iubeasca la suflet. Deci raspunsul e da dar depinde.

| AlexUtzul98 a răspuns:

Dc sa nu fie bine...si eu am 13 ani si am pritena cu care ma sarutwinking

| zBub explică:

Mai am spun ca poate vreau o relatie dar fara sex si dragostelaughing

| lAl_9338 a răspuns:

La 13 ani.ce.ti trebuie sex.

| Alexandra_2595 a răspuns:

Daa, normal, adica nu faci nimic rau, parerea mea love struck.

| mika_7548 a răspuns:

Mda...