| zBub a întrebat:

Heii.Cum bag muzica de pe calculator in telefon? am un fel de card, in care poti baga cardul ...ala e? daca da explicati-mi cum [am tel BlackBerry]

Răspuns Câştigător
| Nam a răspuns:

Pai poti sa iti i-ei un cititor de carduri ca in poza asta http://www.minilectro.ro/img/p/10-50-large.jpg nu trebuie. sa fie neaparat acels model. trebuie sa fie ca ala! Poti sa te duci la un magazin de calculatoare si sa intrebi. introduci cardul in el si il bagi in spate la unitate... O sa ti se deschida cardul si apoi "tragi" muzica pe el cum ai trage de pe un fisier pe altul. sau poti da copy pe muzica si paste pe card! Succes :D, funda? :P

1 răspuns:
| DyduDiii a răspuns:

Nu stiu exact cum dar am si eu o intrebare si nu stiu unde trebuie puse intrebariele...big grin
imi ziceti va rog cum se baga muzicaa de pe youtube in calculator in folder sa instalez anumita melodie