| anonim_4396 a întrebat:

Heii.
Cum stergi un prieten dupa Facebook?
Funda.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Cum stergi un prieten din lista ta de prieteni? Intra pe facebook la Contul meu(dreapta sus) ->click pe Editeaza Prieteni->o sa-ti apara toti prietenii ->si daca te duci cu mouse-ul pe casuta PRIETEN din dreptul fiecarui nume o sa-ti apara in prima linie ->Close Friends ->click OK si l-ai sters!
Bafta!

1 răspuns:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie sa va logati pe contul dvs., apoi clic pe "contul meu" sus in dreapta, selectezi "editare prieteni" apoi clic pe user-ul care se doreste a fi eliminat si dupa ce ai intrat pe profilul lui in partea stanga-jos exista optiunea "scoate din lista de prieteni" sau "blocheaza" clic acolo si persoana respectiva este stearsa.Succes!