| AndreeaDeiia a întrebat:

Heii big grin. Cum sa scap de o cicatrice care nu e adanca si e de vreo 2 zile? Sa nu fie cu operatii.

4 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Aplica crema de galbenele local.
Daca e intr-un loc unde e riscant sa ramina urme ( pe fata de ex) si daca ai bani, ia-ti din farmacie crema " Epitheliale A-H" de la Avoine ( vezi ca A-Derma sint mai multe tipuri, fii atenta sa fie Epiteliale A-H).
Costa 50 de lei dar e aproape miraculoasa ca efect.
https://www.google.ro/......ps?/search

| AndreeaDeiia explică (pentru michelia):

Ai incercat'o si a dat rezulate?

| AndreeaDeiia explică (pentru michelia):

A dat roade?

| michelia a răspuns:

Eu am folosit-o pentru o cicatrice mica la degete, facuta la gatit si a disparut si roseata si durerea.
O cumparasem insa pentru fata mea(la recomandarea dermatologului), care avea o iritatie mai serioasa ( cu crusta) de la metale si i-a trecut.
Daca amini nu stiu daca are acelasi efect.