| MihaelaMiikii a întrebat:

Heii :d! Duminica placuta tuturor si o saptamana usoara happy! pentru inceput laughing! Ce parere aveti de 'faimosii tenesii cu platforma'? sunt o investitie buna? arata bine pe picior happy? multumesc :*

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Arată bine, însă personal nu i-aș purta.Nu sunt stilul/genul meu.
O duminică frumoasă și ție!

| MDenisee a răspuns:

Hei, mie mi se par superbi, mai ales cei de culoare neagra big grin

| DarkJoice a răspuns:

Te referi cumva la sneakers? Da, arata bine, dar depinde si de tine. Trebuie sa poti merge pe ei. Daca nu, chiar daca ei sunt frumosi, incapacitatea ta de a umbla pe ei ii va face sa arate penibil.
Sper ca te-am ajutat! O duminica frumoasa si tie!