| Florennce a întrebat:

Heii big hug Vreau sa ma ajutati si pe mine happy. In seara asta vine o prietena la mine si nu stiu ce am putea face tinand cont ca eu am doar 14 ani iar ea 21.hee hee Dati-mi si mie idei. Please! Ms! Love u, all!kiss

3 răspunsuri:
| dalmma a răspuns:

Va uitai la un film, mai barfiti un pic, va faceti unghiile povestiti etc funda?

| HippiTweety a răspuns:

Puteti sa ascultati muzica, sa faceti teste online, sa desenati, sa vorbiti de baieti, in orice caz, ceva potrivit pentru ambele varste si ceva care sa va placa la amandoua big grin. Sper ca te-am ajutat.

| bolfoasa a răspuns:

Fa-i si tu pe plac,.intreab-o cu ce vrea sa se ocupe,.uitati-va la ceva filme si mincati popcorn,. intreab-o si tu de viata ei sh tot asa,. succes,.