| ansgjcdgjcndgj a întrebat:

daca ati citit intrebarile mele recente, stitii despre ce e vorba. azii am decis sa nu-i mai raspund la telefon. am iesit cu prietenele mele. si tot continua sa ma ameninte. dar sper sa o termine. saptamana viitoare il voi reclama la politie. credetii ca voi rezolva ceva?

4 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Sigur ca da. E cea mai buna solutie

| 2008 a răspuns:

Da cred ca ai rezolva macar o sa se teama putin...mai am o idee poate nu foarte buna nu ai vreun prieten mai musculos de care sa se teama?

| Alexutzzu001 a răspuns:

U iti sti viata.

| LifeIsEverything a răspuns:

Buna! Eu cred ca asa e cel mai bine..Si in plus nu stiu ce fel de poze are cu tine dar daca este si el in ele nu cred ca are tupeu sa le publice mai ales ca esti minora...Si pana la urma daca el te ameninta cu asta tu de ce nu-i zici ca daca nu termina il reclami..sau poti inventa chestii (bine nu-mai sa il sperii) gen ca te-a pus sa faci lucruri(...). Noroc!