| Nuffii a întrebat:

Dacă mananc normal dar fac sport în fiecare zi pot slabi?

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Daca eviti dulciurile ar putea functiona.

| RAY a răspuns:

Ce inseamna manc normal?

| Zedge a răspuns:

Daca vrei sa slabesti sportul nu ajunge, mâncatul normal ar trebuie sa insemne in cazul asta fara dulciuri, fara faina, fara paine, fara zahar si fara grasimi nesanatoase. Mai poti manca cate o inghetata sau bucata de ciocolata din când in când dar nu zilnic.

| Ella21052003 a răspuns:

Depinde ce inseamna la tine normal... Daca din acel normal iese fast-food, dulciuri ( in exces ...de 2-3 ori pe sapt. doar daca sunt facute de casa) sucuri, si grasimile In exces ( smantana, unt ) si incepi sa te imprietenesti cu salatele vei slabi.

| Nuffii explică:

Adică să nu tin dieta. Sa mănânc ca de obicei