| Ssiaa_Anni_1997 a întrebat:

Daca raspundeti, faceti-o sincer. Deci imi place mult de un tip care e cu o clasa mai mare decat mine ..Iesim aproape in fiecare weakend impreuna, cu mai multi. Cumva el a aflat ca il plac si inca mai crede asta, am inteles ca si el m-a placut dar nu mai stiu ce e intre noi. Cum fac sa ma placa din nou?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Se pare ca relatia voastra este de amicitie, iar sentimentele voastre au fost comunicate prin intermediul altor persoane; sunt la stadiul de zvon. Incercati sa vorbiti direct, sa va comunicati unul altuia ce simtiti.

1 răspuns:
| Seepty a răspuns:

Comporta-te cum te comportai in vremea aceea cand te placea, poate se indragosteste iarasi de tine.