| Stella a întrebat:

Heii`[Dau funda`]

vreau sa imi iau placa de intins parul Remington S2002

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0

Dar nu stiu daca e buna... aveti cineva de pe aici placa din asta?

spuneti-mi avantaje, dezavantaje... e buna? sau nu? tine parul drept macar o zii? tinand cont ca am parul cret/ondulat

daca nu e buna ce alceva placa mi-ati recomanda dar sa nu fie prea scumpa pana pe la maxim 200 d lei:D

Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Yuliana a răspuns:

Remington S2002 din asta am si eu si toate prietenele mele ...Credema e perfecta love struck

3 răspunsuri:
| BOGDAN a răspuns:

Buna. cea mai buna e rowenta si nu e asa scupa :X:X:

| funkydiva a răspuns:

Hey. eu am o placa de la brown, perfecta. Am parul cret si e foarte dificil de indreptat, aranjat, dar placa asta m-a ajutat. e una neagra cu un desen verde. E cam 1 milion 700 in magazin, ai garantie 2 ani, are o tehnica de stralucire si protejare a parului (ionshine) poti cauta si pe net, sa te convingi. E perfecta si o recomand din tot sufletul! o am de 1 an jumatate si e ca si cum abia as fi cumparat-o + nu arde parullll! si parul imi tine indreptat si aproape o saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am http://images03.olx.ro/......erceni.jpg
am parut ffffffooooaaaaaarte cret
mie imi indreapta parul o prietena in 30 min si iese exact ca la salon si ma tine si o saptamana