| ×3 Kate ×3 a întrebat:

Heii :]. deci am o problema destul de mare (pentru mine) pana acum o saptamana eram ff. buna prietena cu o fata (numele ei e ioana) eii.sh saptamana trecuta in gasca mea au aprut tot felul de zvonuri despre mine (mentionez ca aproape totsi baieti din gasca ma plac ) cum ca sunt combinata cu vreo 5 baieti.eu i-am auzit vorbind asta.eu pur si simplu nu suport sa fiu barfita crying ma simt foarte prost (mentionez ca ea ma copie foarte mult si ca baiatul pe care il place ma place) va roog spuneti-mi ce as putea face crying. fundita [astept si alte raspunsuri]

1 răspuns:
| BilliOnaire a răspuns:

Sa il ignori pe baiatul ala, chiar daca e dureros sau cand vorbesti cu el sa vorbesti despre ioana ca sa poata vedea ce fel de fata e ea si poate vazand asta isi da seama ca el nu ar avea sanse la tine si asa o ajuti si pe ea. plus ca daca reactionezi in felul acesta ea ar vedea in tine o prietena adevarata.
Bafta:*