| Elsa1998 a întrebat:

Heii dragilor ce faceti? Am o intrebare.
Fostul meu prieten inainte sa stea cu mine a stat cu o vecina de a lui. Si cand statea cu mine se culca cu ea, noi avand putin timp de relatie nu am facut nimic ca nu am vrut eu. Si cand era cu mine fata aia ii dadea mesaje si il cauta, si mie imi zicea ca e disperata, rea de musca etc... si altora le zicea ca o cauta cand are timp de sex...el de ce se culca cu ea daca o jigneste? Crede-ti ca o iubeste? crying((

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tu nu ai vrut sa faci nimic cu el baiatul s-a dus la cineva care i-a oferit-o. Poate o iubeste poate nu, dar baiatul a gasit ce a vrut.

| Elsa1998 explică (pentru darrio2007):

Scuza-ma tu daca ai fi fata ai face-o dupa 3 luni de relatie?

| darrio2007 a răspuns (pentru Elsa1998):

In ziua de azi tineretul, intr-o relatie, nu prea asteapta atata timp.Dovada ca si el a gasit ce a cautat.Numai ca, daca as fi fata, in locul tau, i-as da papucii.

| Divy a răspuns:

Nu are rost să îți pierzi vremea cu un astfel de băiat, doar se folosește de tine ^_^ fă-l să regrete, că după un timp te va jigni și pe tine dacă nu cumva a și făcut-o și nu ești conștientăwinking

| MariaMary122333 a răspuns:

Buna, Elsa! Tu consideri ca un barbat care iubeste poate sa faca asa ceva? Nu prea. Atunci cand un om isi gaseste jumatatea, va fi foarte, foarte aproape de ea si nu va permite ca ceva sau cineva sa o atinga.
Cred ca ii placea de ea doar atunci cand se culca cu el, adica ea era ca sa spun o prostit****. E bine ca te-ai despartit de el!
Cauta-ti un baiat care are calitatile pe care le ai si tu, si astfel veti reusi sa schimbati multa lume in bine. Mare atentie! Nu te distruge!
Te felicit ca nu te-ai culcat cu el!

| Elsa1998 explică:

Si cand l-am intrebat de ce mai vorbeste cu ea a zis ca ce am eu ciuda pe ea... si ii lua apararea. nu il inteleg;( ba o jigneste ba o apara.