| SonnyaMoustache a întrebat:

Heii!
Eu am parul cam pana la jumatatea spatelui (stiu ca suna aiurea dar nu stiu pana unde sa zic), in scari si drept.De obicei mi-l prind in coada sus, coada impletita intr-o parte sau coc.Ce coafura as putea sa-mi fac de revelion? Imi puteti da niste tutoriale cu frizuri pe care le pot face acasa? Nu vreau frizuri sofistiacte avand in vedere ca am 13 ani.
Fundita

Răspuns Câştigător
| puffii548 a răspuns:

Eu zic sa iti lasi parul desprins si daca ai niste sclipici sa iti pui in par
sper ca te-am ajutat. Fundalove struck?