| AndreeaDeiia a întrebat:

eu sunt a Vll iar maine impodobim clasa 8, pe tabla ceam putea scrie?
Voi ce ati scris sau ce ati scrie? happy

5 răspunsuri:
| AndreeaDeiia explică:

Ce am*

| sabinabujor2 a răspuns:

O impodobiti pentru ultimul clopotel de-a opta? Ca si eu sunt a VII a si voi face acelasi lucru zilele urmatoare. Ati putea scrie: In gimnaziu ati legat prietenii, ati trait cei mai frumosi ani pe care nu-i veti uita niciodata.Acum totul s-a sfarsit, dar este inceputul viitorului vostru. Ceva siropos...care sa-i faca sa planga. Oricum, voi cum impodobiti clasa, ca am si eu nevoie de idei?

| AndreeaDeiia explică (pentru sabinabujor2):

La noi a iesit superb, nu ma asteptam sa iasa atat de bine.
Culorile fiind turqoaz si alb.

| sabinabujor2 a răspuns (pentru AndreeaDeiia):

Noi am folosit mov si verde...am vacut ghirlade din hartie creponata, flori tot din hartie creponata, am cumparat baloane, mult suc si multe prajituri, am pus la intrare crengi de brad si am facut un power point cu poze de-ale lor din cei 4 ani de gimnaziu.A fost extraordinar.

| Ginevra15dark a răspuns:

Pai o impodobiti un mesaj pentru voi in viitor?
Daca da puteti scrie "Vacanta a trecut, vara s-a sfarsit si tu an terminal ai venit"

Daca scrieti pentru voi ca va luati la revedere de la clasa a VII puteti scrie
" Te pupam a VII multe ne-ai invatat, dar acuma noi, in vacanta am plecat happy "