| M0nStEя a întrebat:

Explicati-mi si mie va rog cum se joaca Perfect World. Cum cresc in level, cum fac rost de iteme, cum intru pe un server. Nu prea inteleg nimic din el. Help me
Scuzati categoria, dar la categoria potrivita nu mi s-a raspuns puppy dog eyes
Multumesc. Dau funda.

1 răspuns:
| irbis96 a răspuns:

Cresti in nivel dupa lupte si quest-uri (sarcinile pe care le iei de la NPC). Primesti item-uri ca recompensa dupa terminarea sarcinilor sau uneori apar dupa uciderea unui adversar (ma refer la creaturi, nu alti jucatori). Daca imi amintesc bine, alegi serverul la pornirea jocului.