| mogaldeataaaaa a întrebat:

Heii, fetelor as vrea sa imi spuneti ce culoare ar merge pe unghii deoarece eu am tenul mai masliniu iar degetele mele sunt lungi nu am nici o idee ce culoare s-ar fi potrivit sa imi dau unghiile. FUNDOI love struck (Nu am gasit cateogoria beuty &fashion) URGENT

Răspuns Câştigător
| mariutza123 a răspuns:

Buna cred ca un roz mai deschis sau un maro culoare pielii eu dintre acestea folosesc.winkingsi cred ca o sa-ti stea perfect(FUNDAAA?)

1 răspuns:
| Ioana184 a răspuns:

Și eu am tot tenul masliniu și degetele lungi,, încearcă culori nude, și cât mai apropiate de culoarea pieli