| Georgiaanat a întrebat:

Heii Imi doresc piercing in limba. Dar am vorbit la un salon si a zis ca trebuie sa am 16 ani si cu parintii de mana. Problema e ca eu am 13 ani, si o sa vorbesc cu mama. Vroiam sa va intreb in cazul in care ma duc cu mama sau cu tata o sa mi-l puna? pentru ca imi doresc unul foarte mult, de cand mai multi prieteni mi-au bagat chestia asta in cap [ ca ei au si eu nu :-s ]... si deja s-a oferit un baiat sa mi-l puna dar nu vreau.

Idei? Funditaa

2 răspunsuri:
| AlexxandraAa a răspuns:

Buna happy pai daca parintii tai vor fi de acord o sa ti-l puna.

| FrumushikaTa14 a răspuns:

Buna! o sa ti-l puna daca te duci cu parintii!