| georgy_2003 a întrebat:

Heii..Imi spune si mie cineve de ce nu mai pot sa imi pun la avatar poze modificate, inainte le puteam pune iar acum nu stiu ce are.(pozele modificate in tazz). Dauu funda! Multumesc love struck

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

La avatar UNDE? Avatare sunt pe multe site-uri/programe/jocuri.

| georgy_2003 explică (pentru neluL):

La avatar, la mess.

| neluL a răspuns (pentru georgy_2003):

Baga poza in Paint si micsoreaz-o la maxim 400x400. Intre timp sterge pozele care le mai ai incarcate la avatar pe messenger. Si apoi incarca poza la avatar (sa fie in format jpg)