| Anutzaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Heii kiss Implinesc 14 ani si am deja prieten insa el e mai mic decat mine cu un an. Toti imi spun ca e prea mic sau mai degraba suntem prea mici pentru a avea o relatie. Eu nu prea cred pentru ca simt ca il iubesc cu aevarat si el la fel pe mine. Deci...Voi ce credeti? surprise

Răspuns Câştigător
| JustMe6378962 a răspuns:

Stai calma! Pe bune...si apoi ce ii intereseaza pe altii de viata ta? Is gelosi laughing. Lasa-i sa creada ce vor. Atata timp cat tu esti fericita cu el..nu vad de ce te-ar interesa de ce spun altii :*

5 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mie niciodata nu mi-au placut baietii mai mici decat mine.laughing
Peste cateva luni o sa va despartiti si o sa realizezi ca de penibila esti cu iubirea ta.
Te inteleg, e varsta, am trecut si eu prin asta.

| MariaMd a răspuns:

Buna.Vârsta nu conteaza într-o relaţie, si prietenul meu este mai mic ca mine cu aproape un an si suntem de 11 luni împreună si nu a contat această diferenţa pentru că nu este una foarte mare.Cât despre faptul că sunteţi prea mici, nu sunteţi primii si nici ultimii, dacă relaţia voastra este una adaptată vârstei este perfect, cred că ştii la ce mă refer.O zi buna!

| Anutzaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru MariaMd):

Cred ca ai foarte mare dreptate. Deci chiar mi-ai dat increderea in mine de care aveam nevoie. O zi buna si tie! :*

| Louie12345 a răspuns:

Sunteti copii laughing

| Anutzaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru Louie12345):

Hai nu zau? Eu cred ca dragostea nu are varsta. Si daca chair simtim ca ne iubim cu adevarat ce sa facem?