| Biiiultes a întrebat:

In curand vine ziua mea.cum sa mi`o petrecbatting eyelashes?

2 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Poti sa iti sarbatoresti ziua la un gratar undeva la iarba verde sau acasa si iti chemi prietenii tongue

| GabiiHaș a răspuns:

Poti sa faci un tort super tare cu cioco, bombonele(d-alea mici stii, nu?)si un pic de esenta de lamaie...niamday dreaming! sau un gratar super delicios asa cum stie tatal tau(sau mama(mie tata le face super))poti umple camera de baloane,sa imparti felicitari facute de tine, sa tii ziua la o pizzerie, sau pur si simplu in familie.

LA MULTI ANI!