| blueve a întrebat:

Heii! In primul rad simt ca nu mai rezista! NU mai suport! Am ajuns sa fiu criticata ca plac un baiat,de cei care nu credeam ca o vor face! Stiu ca este cum este si anume: tigan,prost, handicapat dar nu inteleg de ce ma critica spunand.,, Uite Eve s-a inrosit din vina lui X" sau,, Ce mai face X? Te mai iubeste" nu ma pot am incercat sa nu le dau atentie dar au inceput sa exagereze.Inafara de cele mai bune prietene toti ma critica, ele au inteles situatia si imi sunt alaturi, il cunosc si ele personal dar nu fac asa.

Răspuns Câştigător
| Alexaaxc a răspuns:

Si atunci daca tu esti impacata cu felul lui de a fi la ce iti mai pasa de ce spune lumea? Spui ca nu mai suporti dar poate ai uitat sa te concentrezi pe parerile celor care conteaza-prietenii tai. Pana la urma el apartine unei clase a societatii careia ii sunt atribuite multe stereotipuri iar tu ti-ai asumat asta desi nu ai ales sa iti placa. Daca il accepti atunci accepta si felul in care lumea il percepe si percepe legatura dintre voi. N-ai cum sa le inchizi gurile atata timo cat le dai ocazii-pan ala urma nu esti tu nici singura si nici ultima fata care a placut un baiat. Nici singura sau prima care ii vor fi batute apropouri deci de ce sa iti mai bati capul? Daca prietenele tale te sustin atunci ce mai vrei, e bine ca stii pe cine te poti baza.
Succes!

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Ignoră-i și ai terminat. Până la urmă doar părerea ta contează.

O zi frumoasă îți doresc.

| Alexaaxc a răspuns:

Tu il faci prost si handicapat in intrebare si ne spui ca iti place de el? Nu te inteleg, daca ai place o persoana nu ai spune ca "stii ca e asa".

| blueve explică (pentru Alexaaxc):

Pentru ca recunosc ca asa este si nu ma deranjeaza are momentele lui si il inteleg

| Alexaaxc a răspuns (pentru blueve):

Si atunci daca tu esti impacata cu felul lui de a fi la ce iti mai pasa de ce spune lumea? Spui ca nu mai suporti dar poate ai uitat sa te concentrezi pe parerile celor care conteaza-prietenii tai. Pana la urma el apartine unei clase a societatii careia ii sunt atribuite multe stereotipuri iar tu ti-ai asumat asta desi nu ai ales sa iti placa. Daca il accepti atunci accepta si felul in care lumea il percepe si percepe legatura dintre voi. N-ai cum sa le inchizi gurile atata timo cat le dai ocazii-pan ala urma nu esti tu nici singura si nici ultima fata care a placut un baiat. Nici singura sau prima care ii vor fi batute apropouri deci de ce sa iti mai bati capul? Daca prietenele tale te sustin atunci ce mai vrei, e bine ca stii pe cine te poti baza.
Succes!