| LexiN a întrebat:

Heii! In urma cu ceva timp am urmat un fel de tratament impotriva acneei. Tratamentul a dat rezultate, dar in unele zone mi-au ramas semne. Am folosit o crema de la Avon care a ajutat la trecerea cicatricilor, dar a durat destul pana sa treaca complet. Stiti vreo crema/produs/leac babesc pentru a accelera vindecarea semnelor?
Multumesc anticipat + Fundita! :*

4 răspunsuri:
| LittleLady a răspuns:

Imi spui si mie, terog, ce fel de tratament ai urmat?
Te rog, chiar as avea nevoie, am incercat diverse produse dar nu au functionat!sad

| LexiN explică (pentru LittleLady):

Am folosit doua tipuri de tratamente:
1. Pudra de argila de la Aslavital si un fel de crema ( cu ceai verde ) de la Farmec;
2. O crema de la Avon ( este portocalie si costa in jur de 10 lei ) -> a fost foarte buna pentru a-mi usca cosurile.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| LittleLady a răspuns (pentru LexiN):

Dar acea crema era de Solutions? Eu am o masca(tubul e potrocaliu cu crem)de la Clearskin.
Si multumesc mult pentru ajutor! happy :*

| maximrobertalin a răspuns:

Pai si eu sunt in aceeasi situatie cu tine eu foloseam puractiv costa 36lei dar cam greu trec semnele sa stii nu ai sa ai rezultate chiar mari dar merita sa incerci