| Drawings a întrebat:

Heii lume :*:*, ma cam plictisesc, imi dati ceva ideii ce as putea face?thinkingbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Alle8 a răspuns:

Citeste ceva, uita-te la un film sau la un serial, vorbeste cu prietenii, iesi cu iei in oras, invata ceva nou, ca de exemplu sa gatesti ceva interesant, sa faci o prajitura; poti sa desenezi, sa iti rearanjezi camera, hainele, lucrurile ( daca iti place sa faci chestii de genu' ); poti sa te apuci sa inveti sa editezi poze sau sa faci videoclipuri, daca nu stii; poti invata sa faci origami, mananga inghetata, mergi la plaja; poti citi perle ale elevilor de la examene din anii trecuti pentru ca sunt geniale, super amuzante si alunga plictiseala instant; daca ai un animal de casa poti sa te distrezi cu el.
Sunt multe de facut, nu te mai gandi ca te plictisesti, fa ceva sa iti ocupe timpul si nu vei mai avea motiv sa zici ca te plictisesti.
Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

8 răspunsuri:
| andaioana123 a răspuns:

Pai ai putea sa : desenezi, sa te uit la un serial ( gossip girl, pretty little liar, the mentalist, etc), sa suni o prietena sa va intalnitilaughing, si inainte de toate, du-te si cumpara o inghetata ca doara e varawinking

| CyLvEr a răspuns:

Pai ai putea sa iti gasesi un hoby, cum ar fi desenatul, sau sa joci minecraft singleplayer sa iti construiesti propia ta lume, sa joci un metin, sa creezi muzica dubstep( asta stiu de la un prieten dar nu stiu pe ce site sad ), sa iti gasesti un animalut de companie, sa continui sa traiesi, sa privesti iarba cum creste...sunt multe acitivitati.

| MarianWLF a răspuns:

Fa ce fac si eu:
Infuleca ceva si plictiseste-te in continuarewinking

| usurelu123 a răspuns:

I-ati o inghetata si suna-ti si u prietenii si duceti-va undeva.

| Drawings explică (pentru MarianWLF):

Am facut-o deja, si m-am plictisit si de asta laughing

| Drawings explică (pentru Alle8):

Mersii de idei, acum am de unde alege ce sa fac mainehee hee):*

| Drawings explică (pentru CyLvEr):

Chestia cu dubstep ii interesanta, daca faci rost de site sa imi spui :*

| MarianWLF a răspuns (pentru Drawings):

laughing