| SmiiileXoXo a întrebat:

Heii! Luna asta pe 5 trebuia sa`mi vina menstruatia pentru a 2 a oara, a intarziat deja o saptamana, si inca nu a venit! Ce se intampla?!

7 răspunsuri:
| kitty00 a răspuns:

E doar o intarziere.esti inca in dezvoltare, la fel ca mine.menstruatia iti poate veni si de 2 ori pe luna.

| SmiiileXoXo explică (pentru kitty00):

Dar nu asta ma refeream, ma refeream ca trebuia sa`mi vina a doua oara de cand mi-a venit prima oara menstruatia laughing, sper ca ai inteles ce vroiam sa zic

| kitty00 a răspuns (pentru SmiiileXoXo):

A doua luna? Sau a doua zi laughing?

| SmiiileXoXo explică (pentru kitty00):

A doua luuna, a douaa oaraa! si a durat o luna si o saptamana si tot nu a venit! Intelegi?

| kitty00 a răspuns (pentru SmiiileXoXo):

Da:-s si dupa cum ti-am spus esti in plina dezvoltare, menstruatia, la inceput, nu vine regulat.

| fluture156 a răspuns:

Daca ai menstruatie de doua ori pe luna ar trebuie sa cunsulti ginecologul.

| madutapapusa a răspuns:

Poate ca iei un nou medicament si atunci menstruatia intarzie sau chiar lipseste.Stresul poate afecta menstruatia.e posibil ca si o eventuala raceala sa ti provoace intarzierea