| Kate_9918 a întrebat:

Heii:*. ma ajutati va rooog:o3? presupun ca stiti bratarile prieteniei nu? (http://farm4.static.flickr.com/3210/2902209702_5f5538a44 e.jpg?v=0)...am
acelea impletite:x. le ador am si eu foarte multe dar facute de mine.cine stie [in iasi] de unde le-as putea cumpara sau macar sa fac eu diverse modele.[cu nod etc:-@.] FUNDOOOOOOOI! kisses:x.

Răspuns Câştigător
| AndreeaIoaana1406675e3 a răspuns:

Bunaaabig hug
intra pe youtube si scrie bratari din ata.
Acolo iti arata suteeeee de modelee
fundita?
[Te rog mult love struckhappybig grin>:S

2 răspunsuri:
| bratari12 a răspuns:

Http://bratarileprietenieipbratari.blogspot.com/
acest blog are o multime de modele, probabil are ceva ce tu nu sti sa faci :D