| dydy1992 a întrebat:

Heii.`:] Ma plictisesc si afara sunt -9 Grade e prea frig si nu am cu cine iesi deoarece zic ca e frig.`:[ Ce as putea face(in casa)? (:
*DAU FUNDOI*

Răspuns Câştigător
| AdeeLinee a răspuns:

Te poti uita la tv rontaind popcorn, poti face exercitii suplimentare la o materie la care nu te descurci, poti invita niste prietene la tine sa faceti anumite activitati, poti rasfoii niste reviste, poti desena daca esti pasionata.Hmm...poti scrie in jurnalul tau, poti confectiona diferite chestii(bratari, pandantive, brelocuri, etc), te poti uita pe albumele foto, poti discuta cu membrii familiei despre anumite subiecte, poti naviga pe internet, iti poti pune garderoba la punct, poti face o conferinta telefonica cu prietenele tale.Nu mai stiu... Sper ca te-am ajutat. Te pup!

4 răspunsuri:
| AsiSoyYo a răspuns:

Pai :
1. Ea o haina veche care nu iti mai vine si desfao pentru a o avea ca un material nefolosit. Fa o haina pentru papusa ta preferata si joacate cu ea.
2. Poti sa iei o foaie de hartie, cateva caricoci vechi si fa o papusa pe foaie. Poti face si cu capace de la borcane, scobitori, capace de la caricoci, sticla etc.
3. Fa-ti singura un joc. Cu cateva caricoci si o foarfeca poti sa iti faci un jurnal "mini". AGsesti uh un joc de inventat.
Succeslove struck.,. A poti sa cauti muzica, jocuri pe calculator etc.

| EnnY a răspuns:

Bea o cana de ciocolata calda, uitete la un film, fa-ti un oracol si cheama prietenele sa il completeze,
funda:X

| Tedi_5070 a răspuns:

Uite de sx poti sa te joci pe site`ul acesta http://www.mini-games.ro
Sauu ca sa razi fa`ti o lista cu lucrurile care vrei sa le faci inainte de a muri:*
:))
www.jocurigame.com
Intra pe meess sa vb cu prietenii:))
sau invita un pr la tine acasa sa radeti :))
poate doarme si la tine:))
Nu te vei plictisi, te asigur:X
Succes;;)
Fundita:">?

| elena_3173 a răspuns:

Spre exemplu poti citi o carte, te poti juca diferite jocuri pe calculator, poti viziona filme la tv sau la calculator, cheama-ti niste prieteni la tine si mai vorbiti sau vorbeste pe mess...sunt multe variante de ati pierde timpul crede-ma.