| ASDFGJKAN a întrebat:

HEII, ma poate ajuta cineva?
Deci am facut clasa a9 a, am terminat, nu am avut corigente. A fost ok.
Dar clasa a 10 a nu am mai facut ca am plecat din tara... acum vreau sa merg inapoi la scoala. ce trebuie sa fac? Trebuie sa depun ceva acte la scoala sa pot continua clasa a 10 a?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Te intorci la scoala si intrebi la secretariat ce acte sunt necesare, pentru ca noi nu stim.
Dar da, categoric vei intra intr-a 10-a.
daca ai pierdut 1 an, este posibil sa poti intra la crsuri de zi, daca ai pierdut mai multi ani, atunci te vor sfatuii a te inscrii la seral.