| elena2406 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un sfat?
Am o mica problemuță. Vreau in vara sa ii fac un cadou unui "prieten"(am pus prieten intre ghilimele pentru ca il cam plac si i-am spus chestia asta si el a spus ca ma place dar așteptam amândoi sa ne vedem in vara..pt ca eu momentan sunt in Grecia) care împlinește 18 ani..bine a împlinit acum in Noiembrie 18 dar eu vreau sa il fac in vara, un cadou de majorat si nu stiu ce as putea sa ii iau, el mi-a spus ca nu ii plac lucrurile materiale si ar vrea ceva profund, cum ar fi o scrisoare sau cv de genul asta. pana acum nu am nici o idee. Dau fundița celor ce imi oferă o idee buna. Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Dan193 a răspuns:

Daca zice ca vrea scrisoare, scrie-i una, cu o poezie in ea. Sau poti sa-i dai poza lui unui pictor, ca sa-i dai un portret cadou. Sau sa va picteze pe amandoi tinandu-va de mana sau cum il saruti pe obraz, chestii de-astea dragute.

| Cosmin_George_1990 a răspuns:

I-ai un ceas sa vada si el cat de repede trece timpul, parca ieri era copil si se juca de-a v-ati ascuns:
https://www.topwatch.ro/......uri-fossil
Sau daca tie frica sa nu dai gresi :)) exista si podibilitatea asta XD :
https://www.bonprixro.eu/......e-erotica/