| Bubuu a întrebat:

Mâine am miss şi mister şi am prima probă autoprezentare, ce aş putea să spun? Fundiţă!

2 răspunsuri:
| Zbrrrrrrrrrr a răspuns:

Incearca sa scoti in evidenta partile tale pozitive dar in unele locuri sa scrii si un defect caci altfel vei da de inteles ca te crezi o persoana perfecta.Cel mai important este prezentarea:1.Sa aiba inceput(ma numesc cutare am nu stiu cati ani si tot asa), 2. vb despre tine si calitatile si defectele tale, 3.incearca sa te axezi pe viitor pentru ca juriul sa vada ca esti hotarata in ceea ce vei vrea sa devii in viata. Mult Succes sper sa iei premiul cel mai bun! daca te-am ajutat plz Fundabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii sincera, vorbeste despre lucrurile care-ti plac dar fara sa insisti prea mult pe un anume subiect ca sa nu plictisesti, nu trebuie sa fii modesta dar nici sa exagerezi. Atitudinea conteaza cel mai mult, fii optimista si zambitoare.