| Coriii a întrebat:

Heii.

Mi'am dat pierce in mana. [intre degetu` mare si aratator]

Il am de 11 zile l'am dat jos... m'a luat somnu si mi s-a astupat L'am bagat la loc. dar imi este umflat si imi curge puroi.

Imi scot puroiu. Ce sa fac sa scap de puroi si sa mi se vindece?

Răspuns Câştigător
| MissIndependenttt a răspuns:

Interesant...Eu mi-am dat de 9 zile pierce in lmba si nu stiu dc draq da si mie mi s-a infectat, probabil a fost o greseala a celui care mi l-a facut...In fine eu am scapat de umflatura si de puroi cu aceleasi chesti pe care le'ai incercat deja(musetel, spirt, apa oxigenata.thinking)Mai incearca in continuare si cred ca iti va trece dk nu du-te la medic.happy

10 răspunsuri:
| Coriii explică:

Da vai ce m'ai ajutat.straight face

Sincer nu ti'am cerut parerea daca e bine sau nu unde mi-am dat pierce. Si faza cu vb cu mama crezi ca nu am vb. frate mi'ai fost de mare ajutor. oh go on

| Coriii explică:

Ma dau cu spirt, apa oxigenata si ceai deb musetel din ora in ora. Cum e posibil sa imi spui ca nu ma dezinfectez.straight face

| dana85 a răspuns (pentru Coriii):

Organismele reactioneaza diferit. In situatia ta este un corp strain pe care organismul tau nu il tolereaza si lupta. Trebuie, cum iti spuneam crema cu antibiotic de la farmacie.

| Coriii explică (pentru dana85):

Ok mersiiii.happy

| dana85 a răspuns:

Faptul ca locul e purulent dovedeste un inceput de infectie datorita faptului ca l-ai dat jos si nu l-ai dezinfectat cand ti l-ai aplicat din nou. Trebuie de la farmacie o crema cu antibiotic.

| Marijuanaro a răspuns:

Ce @when? doare adevarul?rolling on the floor

| Marijuanaro a răspuns:

Te`ai simtit aa?laughing @when. oricum prima data invata sa scrii si pe urma sa mai scrii pe aici!

| when a răspuns:

Frumoaso nu trebuia sa iti dai pierce acolo, dar totusi alegerea ta nu comentez, sincer ca sa scapi de puroi trebuie sa ii ceri parerea mamei tale sau unui medic. Actioneaza cat mai repede.

| when a răspuns:

Hai sa ne dam si fite acum.eu ti-am zis parerea mea. de unde sa stiu eu ce sa faci baga mana in spirt si dezimfecteaza.te

| when a răspuns:

Date.n mortii matii fa aschilopa dracu firai a dracu k pierce`u in mana du-te dracu si ia la **** si lasa.ma! firai a dq de retardata dq tot eu sunt cocalra eu nu imi dau pierce in mana! din partea mea poti sati bagi si in cuur faa aschilopato! >cocalara e mata disperata dq care esti> belita dq... prostituata dq! ____|_____ _____|_____ parasuta dq, jegoasa ordinara! mars tu fa in gatuuu matiii de nespalata dq. muieeeeeeeeeeee...