| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Heii happy
Mi-am facut azi twitter! Cine imi spune cum e cu el? Cum e cu tweet-urile? Fundita happy

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

E o retea de socializare gen facebook. Tweet-urile sunt postari scrise de tine.

Un exemplu de tweet.

Ma distrez foarte tare cu @alina si @ioana la #mall.

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru Intruder19):

Misto si poti sa socializezi cu vedetele, nu? tongue Si iti dai seama daca sunt conturile oficiale ale lor daca au un bifat de culoare albastru in dreptul contului respectiv?

| Intruder19 a răspuns (pentru SexyGirlSweet1998):

Da,poti socializa si cu vedetele daca le dai Follow. Acel semn inseamna ca au contul verificat si sunt vedete autentice nu conturi fake.

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru Intruder19):

Multumesc frumos! O sa primesti o fundita ca m-ai ajutat ca na sunt noua pe acolo happy

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru Intruder19):

Aaa si inca ceva tongue Daca intrii la profil pe Shakira sa zicem si-i scrii un tweet poate raspunde la el si-l vede?

| Intruder19 a răspuns (pentru SexyGirlSweet1998):

Nu e nevoie sa intri pe profilul ei ca sa ii scrii un tweet doar te folsesti de numele ei de tweeter si ii scrii. de exemplu:

@shakira imi place muzica ta.

Daca este destul de interesant poate o sa iti raspunda happy