| Nicolee35 a întrebat:

Heii, peste cateva zile este ziua unui prieten drag, si nu stiu ce cadou as putea sa-i fac, stiti voi niste cadouri? Mulutumesc!

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Ai putea să-i cumperi un tricou cu un mesaj haios sau care să-l reprezinte din punctul tău de vedere. Poți căuta pe site-urile H&M, Mango și altele, acolo am văzut că au apărut astfel de tricouri.
Un parfum bun, o carte ( dacă îi place să citească), un joc video ( dacă e genul ăla, mai gamer ), un film, o ramă cu poze ( o poate pune pe perete și să-i fie dragă).
Baftă!

| NH4OH a răspuns (pentru NH4OH):

Dacă practică un sport cumpără-i ceva din domeniul respectiv. De asemenea, dacă îi plac bijuteriile.
Ideea de bază e să îi cumperi ceva legat de pasiunile lui și ceea e îi place să facă.

1 răspuns: