| alexandrageorgiana96 a întrebat:

Heii,peste ceva timp este ziua iubitului meu ..as vrea niste idei in legatura cu cadoul.As vrea sa fie ceva romantic sau ceva facut manul de mine. Implineste 20 de ani.

Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Un tricou/hanorac cu o inscriptie pe el, ceva tiparit, un alint, o poza, o amintire

| irina202333 a răspuns:

Ai ceva in cap, un organ numit creieras. Foloseste-l. Nu-l cunoastem noit pe prietenul tau casa stim ce ii place, tu ar trebui sa stii treaba asta. Fa ce crezi tu, nu ce iti zic niste necunoscuti. Bafta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru irina202333):

Daca stau in "relatie" doar de dragul de ar zice ca au una, asa e. cum naiba sa stai langa o persoana sa nu stii ce ii place, dar ai pretentii ca niste cunoscuti sa stie. ce oameni

| irina202333 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mhm. Si asta e si o oportunitate sa ma corectez. noi* si ca sa* lol.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pai daca vrei sa ii faci tu ceva manual o sa fie incantat laughing poti sa diversifici, de ce sa te opresti la manual?

| Țoglă a răspuns:

Dacă nu manual, măcar oral.
O să fie cadoul perfect pentru el.