| Deni031 a întrebat:

Heii
Puteţi să îmi daţi nişte replici de,,inchis gura",niste colege isi bat joc de mine, mă iau de proastă
Mă deseneaza, efectiv le urăsc

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu exista replici `generale de inchis gura` iar alea clasice gen `sa se mire prostii` si altele de genul is atat de penibile si de nivelul de gradinita ca te afunzi singura mai rau in bataia lor de joc.

| Georgiana05 a răspuns:

Indiferența doare.

| Violleta2022 a răspuns:

Poti face un singur lucru ca sa le inchizi gura si sa nu te mai faca proasta, sa inveti pe rupte sa iei numai note de 9 si 10, iar atunci, chiar nu vor mai avea ce-ti spune!

| Temüügin a răspuns:

Trateaza-le cu indiferenta si nu pune la suflet ceea ce iti spun ele si o sa vezi ca o sa te lase impace si incearca sa inveti cat mai bine, sa fii cea mai buna din clasa si nu o sa mai aiba ce sa iti reproseze.