| վፀiፀፀ a întrebat:

Heii`! Putin ajutorhappy`!
Deci eu si un coleg de clasa facem concurs de desen. Cine face in totata vacanta cele mai frumoase desene de craciun si profesoara de desen si 2 colegi sunt juriul. Imi puteti da niste idei ce sa mai desenez(legat de Craciun)?batting eyelashes Mersiii[Fundaa]`!

Răspuns Câştigător
| PisiiIuby a răspuns:

Heii Ioama ai putea sa pictezi :
1.Moș craciun alaturi de niste copilas(mosul impartindu-le cadouri)
2.un copilas in mana cu un cadou
3.Un bradulet impodabit, pe el stand o randunica si niste fulgi de zapada
4.Un ingeras intr-o parte vestind nasterea Domnului iar in partea dreapta sau stanga sa desenezi Pe Maica Domnului Tinand In Brate PE Pruncul Ei
5.Mos Craciun intr-o sanie cu reni
6.Un bradut iar sub el stand "Fetita cu Chibrituri"
7.o mama si un tata arantand copilului sau sania lui mos craciun
cam atatea stiu happycel putin astea le-as desena eu daca as avea talent la desen :*
Fundita?

1 răspuns: