| Andu_Andu_1990 a întrebat:

Heii salut....in mai fac 18 ani si am avut multe probleme la scl si na pana mea anturaje si chesti si am ramas repetent si sunt clasa a 7 trec in a 8 eu as putea sa dau de permis sau e obligatoriu 8 sau 10 clase ca din cate am citit eu nu e necesar va rog ajutati-ma cu un raspuns FUNDA FUNDA FUNDA

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| ØverTheRainbøw a răspuns:

Inca nu s-a aprobat legea.

| Kimball a răspuns:

Daca incă esti clasa a 7-a nu cred ca vei "lua sala", sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca esti in clasa a-7-a, iar legat de intrebarea ta: pentru a da de permis e necesar doar sa stii citi si scrie.