| elenabest98 a întrebat:

Heii salut! Nu stiti cumva cum sa schimb o parola la messenger? Va rog. dau fundaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| genutzz a răspuns:

Da intra pe mess si scrie messenger contacts si inca 2 dai messenger clic si dai (my Account Info) si iti apare iti scrii parola si in stanga iti pare Change your password dai clic p ea scrii vechea parola o data si d 2 ori aia nou. fundabig grin

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Schimbare parola Yahoo Messenger
Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare -> Sign-in and security -> Change your password

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey'
Deci ti-o poti schimba asa:
1. inainte sa te loghezi pe id,sub locul unde scrii parola, mai jos gasesti ceva scris asa:
"forgot your pasword?"
apesi, si de acolo te descurci!
Peace!