| stefydeea a întrebat:

Heii scuzati-ma ca va intreb dar abia mi-am facut cont pe TPU si nu stiu, dupa ce raspund la o intrebare este normal sa numi apra raspunsul meu? :/

Răspuns Câştigător
| Maioru a răspuns:

Dupa ce este verificat de un administrator apare si raspunsul tau daca corespunde

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal. Uneori iti apare dupa cateva minute sau dupa ce iti dai logout.

| dann03 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema big grin. Dupa ce dai rasunsul trebuie ca un administrator sa ti-l aprobe. Daca dai la "Raspunsurile mele" vei vedea ca deasupra raspunsului tau, la "Status raspuns " scrie "In asteptare...", cand va scrie "Aprobat" inseamna ca raspunsul tau a fost publicat. big grin