| Sabinaaa_5167 a întrebat:

SFAT RAPID. dau funda pentru cel mai rapid & folositor : Bff`u meu de 2 ani. m-a invitat sa iesim in oras.il plac la nebunie. m-a invitat pe la mall si dupa in parc.Cu ce sa ma imbraac? [gen blugi, o fusta lejera, pantaloni mai sport?]

6 răspunsuri:
| Chucky_3236 a răspuns:

Blugi stretch, tricou lejer, blazer in caz ca este mai frig happy. Si incearca un make-up light, in culori primavaraticewinking.

| Deea2011 a răspuns:

Inceraca sa fii casual si sexy in acelasi timp. O pereche de blugi pana si o bluza decoltata sau ceva de genu.Important e sa fii naturala

| blackrose7911 a răspuns:

Nu te impopotona cu machiaj si accesori pentru ca o sa-si te creada disperata. Incearca sa ramai tu, cea de care s-a indragostit. Ai putea sa te imbraci mai casual: blugi de culoare inchisa, camasa si blazer sau plover gri. Succes au randez-vous!

| perfectlygood a răspuns:

Cred ca poti incerca si o rochie de primavara. Ceva lejer dar totusi cool.Baietii sunt innebuniti dupa asa ceva.

| micutadhampir a răspuns:

Ceva in care sa te simti tu bine si comod. Daca iti iei ceva care nu e genul tau nu o sa te simti ok, o sa te enervezi si ti se duce naibii ziua.