| BloodyChocolate16 a întrebat:

Heii.Spuneti-mi cum pot sa-mi fac si eu mai multi prieteni pentru ca ma simt singura stand numai cu cei din clasa. De felul meu eu sunt mai retrasa si nu stiu cum pot prinde mai mult curaj.Ca sa ies in evidenta probabil trebuie sa fumez sau sa beau dar daca nu mai este nici o solutie o sa apelez la asta.big grin
Sper ca ma ajutati:*

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Nu trebuie sa ai vicii ca sa ai prieteni! Trebuie doar sa ii gasesti pe cei potriviti. Ar fi ideal sa ai un best friend, nu conteaza daca e fata sau baiat. Poate ai pe cineva in lumea asta, nu conteaza daca e ruda, cunostiinta, pe care sa il/o simpatizezi mai mult. Poti sa te imprietenesti si sa porti mai mult legatura cu persoane care seamana cu tine, careia ii place ceea ce aveti in comun! Macar o persoana daca nu mai multe. Ai putea sa te imprietenesti si cu cineva de pe TPU de exemplu, sa purtati legatura si poate intr-o zi o sa va si vedeti happy Exista mai multe variante!