| IoanaIvi a întrebat:

Heii! Stiu ca mai este pana la Halloween dar vreau sa am mult timp! Ok deci, vreau si eu sa imi spune-ti in ce sa ma deghizez? Eu ma gandeam la ceva gen : emo sau vampir. Astept raspunsuri.
P.S.

5 răspunsuri:
| StefanMV a răspuns:

Ca fata daca ai gasi un costum de cowboy ( evident pentru fete ) ar fi perfect. Pentru ca e destul de sexi. Sau ai putea sa te deghizezi in pirat care la randul lui e destul de smecher. Daca ai putea sa te costumezi intr-una din "Fetilele powerpuff" (de preferabil Bubbles) ar fi si amuzant si dragut,

| nothingggg a răspuns:

Mie imi plac mai mult vampirii si cred ca ti s.ar potrivi big grin ai fi un vampir destul de dragut happy

| MirunaLarisa a răspuns:

Eu zic asa : in emo ti-ar sta super!