| thpop a întrebat:

Heii! Stiu ca mai sunt multe intrebari de genul asta pe TPU dar vreau ceva pentru mine tongue
Vreau sa-mi fac un ID` nou pentru ca cel pe care il am acum mi se pare banal si nu am idei. Ma puteti ajuta cu cat mai multe "modele" laughing?
Dau funda:*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste numele tau!
Eu il am clasic!
Mi se pare mai dragut decat prostii gen sufleu_de_ciocolata si altele de genul asta laughing
Mi se par de piti!

| Dinnozzo a răspuns:

Mda...
Nu-i link-ul bun.
Da' poti face altfel... happy
Cand deschizi messu', fara a te loga, undeva in jos, iti apare ceva de genu' : "Get a new Yahoo! ID...".
Faci click acolo si iti apare un site unde iti faci contul.
FUNDA?

| thpop explică (pentru Dinnozzo):

Stiu cum se face un ID dar nu stiu cum sa fie.
Nu stiu daca ma intelegi laughing