| StrumfLala a întrebat:

Heii! Sunt acasa, racita sad Ce pot face? thinking Ma cam plictisesc.; d Multumesccc!
Ciaw:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| maryMihaela a răspuns:

Iti recomand mult ceai si sa te uiti la filme...laughing.

| Casa a răspuns:

Hmm, sa vedem ce poti face.Inceraca sa te uiti la filme ce iti plac tie pe net sau sa joci (daca esti o persoana care se joaca pe pc) sau sa te uiti la Naruto, si la Naruto Shippuuden la ambele serii ca nu iti vei pierde timpul.Deci va ce crezi tu si Bafta si sa iti treaca cand mai curand raceala.Bafta ceau

| Emma00mihai a răspuns:

Uite-te la filmul another cinderella sory:*

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Uita-te la filme, asculta muzica, citeste o carte, fa-ti temele... etc etc